Egy hosszabb kihagyás után tért vissza a pályákra az ország egyik legnépszerűbb pilótája Hevesi István a            
                            
        Hírek
- 
 2017.12.07. 09:08
        Ismét a Hyundai i20 R5-el áll csatasorba a Ritmus ASE, azonban a navigátor ülésben ideiglenes változás lesz, ugyanis Várkonyi Szabolcs ismét a feleségével, Várkonyi-Cser Mónikával az oldalán áll rajthoz a 21. Mikulás Rallye-n, míg Makai Gergely most koordinátorként, illetve fő szakmájában, fotósként segíti a csapatot. 2017.12.07. 09:08
        Ismét a Hyundai i20 R5-el áll csatasorba a Ritmus ASE, azonban a navigátor ülésben ideiglenes változás lesz, ugyanis Várkonyi Szabolcs ismét a feleségével, Várkonyi-Cser Mónikával az oldalán áll rajthoz a 21. Mikulás Rallye-n, míg Makai Gergely most koordinátorként, illetve fő szakmájában, fotósként segíti a csapatot.
- 
 2017.12.07. 09:02
        Hétvégén újra versenyautóba ülsz pilótáddal Molnár Zsoltival, hogy a rátok váró hat gyorsot az Opel Astrával teljesítsétek. 2017.12.07. 09:02
        Hétvégén újra versenyautóba ülsz pilótáddal Molnár Zsoltival, hogy a rátok váró hat gyorsot az Opel Astrával teljesítsétek.
- 
 2017.12.07. 08:55
        Interjú Juhász Csaba autóversenyzővel a hétvégi Mikulás Rally 2017 előtt. Csabi a Radó Ringen tesztelt hétfőn egy új Mitsubishi EVO X.-el. 2017.12.07. 08:55
        Interjú Juhász Csaba autóversenyzővel a hétvégi Mikulás Rally 2017 előtt. Csabi a Radó Ringen tesztelt hétfőn egy új Mitsubishi EVO X.-el.
- 
 2017.12.07. 08:51 2017.12.07. 08:51
- 
 2017.05.25. 23:03
        Bencsok Péter - jobb1-ben pedig a Speed Rally Team vezetője - Fodor Krisztián is szerencsét próbált a Riverside Baja-n, ami sajnos nem a tervek szerint alakult számukra. Peti mesélt az eseményekről. 2017.05.25. 23:03
        Bencsok Péter - jobb1-ben pedig a Speed Rally Team vezetője - Fodor Krisztián is szerencsét próbált a Riverside Baja-n, ami sajnos nem a tervek szerint alakult számukra. Peti mesélt az eseményekről.
- 
 2017.05.18. 22:28
        A hétvégén kerül megrendezésre a soron következő terep-rallye bajnokság, a Riverside Baja. Előfutóként áll rajthoz Bencsok Péter, a jobb1-ben pedig csapatunk vezetője, Fodor Krisztián diktálja majd az itinert. 2017.05.18. 22:28
        A hétvégén kerül megrendezésre a soron következő terep-rallye bajnokság, a Riverside Baja. Előfutóként áll rajthoz Bencsok Péter, a jobb1-ben pedig csapatunk vezetője, Fodor Krisztián diktálja majd az itinert.
- 
 2016.12.08. 14:50
        Két autóval vett részt a Ritmus ASE csapata a murvás záró futamon, a 20. Mikulás Rally-n, sajnos azonban csak a Várkonyi-Makai páros Mitsubishi-je látta meg a célt egy trükkös defekt után, míg a Csányi-Wesz páros Peugeot-jának egy eltört motortartó bak okozta a vesztét, miután átugrott a vezérműszíj, tönkretéve a motort. 2016.12.08. 14:50
        Két autóval vett részt a Ritmus ASE csapata a murvás záró futamon, a 20. Mikulás Rally-n, sajnos azonban csak a Várkonyi-Makai páros Mitsubishi-je látta meg a célt egy trükkös defekt után, míg a Csányi-Wesz páros Peugeot-jának egy eltört motortartó bak okozta a vesztét, miután átugrott a vezérműszíj, tönkretéve a motort.
- 
 2016.09.30. 23:18
        Lettországban vett részt az ERC utolsó előtti murvás futamán a Ritmus Ase csapata. A hatalmas élmény nem párosult eredménnyel, ezen a szinten van mit tanulni ezen a talaj típuson is a hazaitól teljesen eltérő utakon. Végül a Várkonyi-Csányi páros kiállni kényszerült egy banális ok miatt, ugyanis a Michelint forgalmazó kamion vasárnap reggel hazament, így friss gumi nélkül nem kockáztattak egy nagyobb balesetet. 2016.09.30. 23:18
        Lettországban vett részt az ERC utolsó előtti murvás futamán a Ritmus Ase csapata. A hatalmas élmény nem párosult eredménnyel, ezen a szinten van mit tanulni ezen a talaj típuson is a hazaitól teljesen eltérő utakon. Végül a Várkonyi-Csányi páros kiállni kényszerült egy banális ok miatt, ugyanis a Michelint forgalmazó kamion vasárnap reggel hazament, így friss gumi nélkül nem kockáztattak egy nagyobb balesetet.
- 
 2016.04.26. 08:13
        Mesélhetnénk arról, milyen jó autó az Active Tourer: dicsérhetnénk helykínálatát, minőségét, és remek vezetési élményét. De a zöld rendszámos hibrid BMW akárhová is megy, mindig csak ugyanazzal a kérdéssel szembesül: mennyit tud menni elektromosan egy töltéssel. 2016.04.26. 08:13
        Mesélhetnénk arról, milyen jó autó az Active Tourer: dicsérhetnénk helykínálatát, minőségét, és remek vezetési élményét. De a zöld rendszámos hibrid BMW akárhová is megy, mindig csak ugyanazzal a kérdéssel szembesül: mennyit tud menni elektromosan egy töltéssel.
 
                 
        
     
        


 
                
 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                